Dbamy o zdrowie – propozycje na piątek.

Witam.

Dzisiaj chciałabym, żebyście razem z rodzicami przypomnieli sobie zasady higieny obowiązujące w przedszkolu w związku z panującą epidemią. O nasze zdrowie musimy dbać wszyscy. Osoby pracujące w przedszkolu dbają o zdrowie dzieci (noszą maseczki, dezynfekują powierzchnie i zabawki, wietrzą często sale). Chciałabym, żeby dzieci przychodzące do przedszkola (oraz ich rodzice) dbały zarówno o swoje zdrowie jak i osób pracujących w placówce. Jak widzicie osoby pracujące w przedszkolu też chorują. Dlatego wszystkich nas obowiązują te same zasady. Proszę, abyście obejrzeli film i porozmawiali o nim z rodzicami

http://https://www.youtube.com/watch?v=XzHzLqmDBEw

Dla waszego zdrowia ważna jest zdrowa dieta. Musicie jeść dużo warzyw i owoców, żeby Wasz organizm miał siłę walczyć z infekcją. Wybierzcie się z rodzicami na spacer i kupcie jakieś warzywo, którego wcześniej nie chcieliście jeść. Może uda się je “odczarować”. Poszukajcie wspólnie ciekawego przepisu i razem zróbcie posiłek. Może ktoś będzie chciał pochwalić się zdjęciem smacznej potrawy. Zachęcam (listmoniki@wp.pl).

Życzę Wam miłego weekendu! Zobaczymy co nam przyniesie poniedziałek.

p. Monika

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio