Dzień Myśli Braterskiej:)

22 lutego to Dzień Myśli Braterskiej. Jest to święto przyjaźni obchodzone przez harcerzy i skautów na całym świecie. W związku  z tym Tygryski gościły dziś u siebie Komendanta Szczepu nr 6 Royal Rangers. Jest to jest międzynarodowa, chrześcijańska, międzywyznaniowa organizacja działająca od 1962 roku na całym świecie. Było harcerskie powitanie, zabawa, wspólne wyrabianie masy solnej i tworzenie z niej ciekawych rzeźb oraz oglądanie albumów i kroniki przedstawiających wydarzenia z życia szczepu. Nie zabrakło też oczywiście musztry:) Nasza Ninka, która należy do zuchów, przyszła dziś do przedszkola w pełnym umundurowaniu, czym wzbudziła ogólny podziw i zainteresowanie:)

Dzieci otrzymały upominek, ale same też podarowały prezent – narysowały laurkę:) Zaśpiewały także piosenkę o bajkach 🙂

 

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio