Pieczemy pierniczki dla Mikołaja

Maluchy nie mogą się już doczekać wizyty Mikołaja. Napisały już listy, co chciałyby otrzymać w prezencie od miłego gościa  ale postanowiły też upiec Mikołajowi pyszne,zdrowe i pachnące korzennie pierniczki. Dbaliśmy aby w naszej „kuchni” było czyściutko . Umyliśmy rączki, blaty stolików, ubraliśmy fartuszki , chusteczki na głowę i do dzieła…W naszej cukierni przedszkolnej aż wrzało.Było wesoło pracowicie i pachnąco…mniam.Postanowiliśmy resztę pracy wykonać z rodzicami.Pierniczki już czekają.

UWAGA RODZICE:

Dnia 14 grudnia o godzinie 16.00 zapraszamy na warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie I.

Prosimy o przybycie jak zwykle jednego z rodziców, z uwagi na ograniczoną powierzchnię sali. Przewidziany czas około godziny.Podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami wykonają kilka ozdób związanych ze zbliżającymi się świętami. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dnia 6 grudnia – niespodzianka dla dzieci. Odbędzie się w przedszkolu przedstawienie teatralne o tematyce „mikołajkowej” o godz. 8.30. Prosimy w tym dniu przyprowadzić dzieci punktualnie do godz.: 8.00.  A może i MIKOŁAJ do nas przyjedzie …

7 grudnia kolejna audycja umuzykalniająca w przedszkolu godz.8.15. Prosimy przyprowadzić dzieci jak zwykle do 7.45.

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio
Skip to content