Poniedziałek 23.11.2020r.

Szanowni Rodzice.

Bardzo gorąco dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie naszej sytuacji.

Już dziś otrzymałam potwierdzenie, że nauczyciele  z  każdej z grup będą  w poniedziałek gotowi do podjęcia pracy. Niestety nadal brak nam pracowników obsługi, którzy utrzymują czystość w placówce, dbają o żywienie dzieci i są niezastąpieni w utrzymaniu placówki, aby prawidłowo funkcjonowała  na każdym odcinku.

Rozumiejąc problemy  w zapewnieniu opieki dla dzieci otwieramy przedszkole w poniedziałek 23.11.2020r.

Jednakże, jeżeli nie pracują Państwo, są w domu i mogą jeszcze zatrzymać dzieci to będziemy wdzięczni.

Przyprowadzając dziecko prosimy zachować reżim sanitarny,

Dzwonimy o grupy 3 i wchodzimy z  dzieckiem (jedna osoba),

Ręce dezynfekujemy na każdym piętrze, obowiązuje na twarzy maseczka lub przyłbica,

Prosimy nie tłoczyć się w szatni, zachować dystans , sprawnie rozebrać dziecko w szatni i odprowadzić dziecko do grupy.

Grupy będą łączone, zapewnimy podstawowe posiłki. Dzieci przyprowadzamy do 8.00.

Z gorącymi życzeniami zdrowa.

Renata Strugała