Przygotowania do „Pasowania na przedszkolaka”

W tym tygodniu maluchy przygotowują się do Uroczystości Pasowania.Przypominamy Rodzicom,że odbędzie się ona dnia 26 października (środa) o godz.15.00, z udziałem tylko jednego z rodziców(ze względu na ograniczoną przestrzeń). Dzieci w tym dniu nie odbieramy wcześniej, dopiero po uroczystości.Prosimy również o przygotowanie dla dzieci na ten dzień stroju galowego w oddzielnym, podpisanym worku do przebrania przed uroczystością na szafkach indywidualnych, gdzie zwykle zostawiamy piżamki. Dziękujemy.

W galerii zdjęcia zajęć:

-„Moje odbicie w lustrze”-nazywanie części ciała i  elementów twarzy przed pracą plastyczną „To Ja”

-taniec „Poszło dziewczę po ziele”

-ćwiczenia w zapamiętywaniu „Mam trzy latka”wiersz

-urodziny Marcela:WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio
Skip to content