Sówki zwiedzają Świdnicę:)

W tym tygodniu Sówki zwiedzały wieżę ratuszową oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa. Po wieży oprowadził ich przewodnik, który przekazał dzieciom wiele ciekawych informacji. Przedszkolaki miały także możliwość zobaczenia naszej Świdnicy “z góry”. Kolejnego dnia Sówki wybrały się do Muzeum Dawnego Kupiectwa, gdzie aktualnie można podziwiać wystawę czasową “Historia zbudowana z klocków”. Dzieci z ciekawością przyglądały się wystawie i miały okazję pobawić się klockami:) Miłą niespodzianką okazał się fakt, iż ich kolega z grupy wziął udział w zorganizowanym przez muzeum konkursie i jego praca pojawiła się w jednej z gablot:)

Ps. W soboty muzeum organizuje warsztaty plastyczne, w których udział jest bezpłatny – więcej informacji pod linkiem: http://www.muzeum-kupiectwa.pl/index.php

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio
Skip to content