“W drodze do sukcesu”

W ciągu ostatnich dni poznawaliśmy różne cechy charakteru, które mogą pomóc w drodze do sukcesu, do spełniania marzeń. Wiemy, że ważna jest pracowitość, wytrwałość, cierpliwość. Poznaliśmy wiele powiedzeń związanych z tymi cechami jak np. : “pracowity jak mrówka”, “wytrwały jak żółw”, “jak nie spróbujesz to się nie nauczysz”, “co dwie głowy to nie jedna”. Przy okazji dowiedzieliśmy się więcej o życiu mrówek i  żółwi . Poznaliśmy ludzi, którzy spełniali swoje marzenia jak: Janek Mela, Maria Curie- Skłodowska, Mirosław Hermaszewski, Mikołaj Kopernik. Bawiliśmy się i  wykonywaliśmy różne prace plastyczne, a także graliśmy w gry matematyczne. My podobnie jak ci wielcy Polacy osiągamy wielkie sukcesy na miarę naszych możliwości – uczymy się czytać, liczyć, zapisywać działania matematyczne przy pomocy znaków <, >, =.

Projekt i wykonanie: Multimedia Studio