Ważne dyżur wakacyjny.

Szanowni Rodzice.

Lipiec i sierpień to miesiące, w których funkcjonowanie przedszkola odbywa się z uwzględnieniem urlopów pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych.

Nasza placówka pracuje w sierpniu 2024r.

Zapisy do przedszkoli miejskich innych niż to do którego chodzi państwa dziecko cały rok  – okres wakacji gdy Wasza placówka jest zamknięta – będą odbywały się w siedzibach tych przedszkoli od 05.06.2024 r. od godz. 7.30 do wyczerpania miejsc.

Zapisy prowadzimy od godz : 7.30 do 15.30 w kancelarii przedszkola.

Można pobrać i wypełnić ;” Kartę zgłoszenia dziecka nie z naszego przedszkola -wakacje.”   ( w załączniku). Zapisy prowadzimy tylko poprzez osobistą obecność rodzica,opiekuna prawnego.

W razie pytań prosimy dzwonić.  (74)8520397

Przedszkole czynne jest od godz.: 6.00 do 16.30.

Oferujemy trzy posiłki : śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek.

Diety stosujemy, tylko ze wskazań lekarskich. Posiłki w naszym przedszkolu przygotowywane są w piecu konwekcyjnym( bez tłuszczu i na parze).

Dzieci powinny posiadać; podpisane buty na zmianę , worek z podpisanymi ubraniami na zmianę ( w razie różnych „wypadków”).

Dzieci  mają podawaną wodę do picia na życzenie , ale prosimy wyposażyć  dzieci w podpisane bidony. (bidony zabierane są także na spacery; dlatego ważne też aby dzieci miały plecaczki)

Starsze dzieci często wychodzą do parku i na place zabaw w okolicy. Warto pamiętać o dostosowaniu ubrania dziecka do pogody (wskazane czapki z daszkiem).

Zobowiązuję się do:

1. Przyprowadzania i odbierania dziecka osobiście lub przez upoważnione osoby we wskazanych przeze mnie godzinach,
  2. Uiszczenia opłaty za pobyt w przedszkolu po otrzymaniu pisemnej informacji na wskazane konta do 15 sierpnia  2024 r.
  3. przestrzegania postanowień statutu placówki.
  4. Czytania ogłoszeń i stosowania się do nich na tablicach informacyjnych, stronie internetowej przedszkola.

Życzymy miłego pobytu u nas.

Z poważaniem: Renata Strugała

Zestawienie przerw wakacyjnych w poszczególnych miejskich przedszkolach

lipiec

sierpień